POP COLLECTION
 

Nejnovější řada POP Collection (z anglického POPular / POPpet). 

Tato kolekce poppetek se vyznačuje nadčasovým designem, vysoce kvalitními materiály a perfektním řemeslným zpracováním. Vybírat můžete z pěti barev, které lze snadno kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Zvolíte bordó, cognac, noir, champagne nebo nude barvu? Kolekci skvěle doplňují stejnobarevné pásky. Objevujte zde

3x3 COLLECTION


Tři barvy, tři způsoby nošení. 

Cheryl ve vášnivé bordó, Harmony v zemité zelené a Electra v elektrizující modré barvě. Je jen na Vás, zda poppetku z kolekce s názvem 3x3 Collection budete nosit přes rameno, v pase jako ledvinku či si ji oblíbíte jako psaníčko a k němu ladící opasek. Více o kolekci se dozvíte zde.  

BLACK DIAMOND COLLECTION


Tato kolekce to celé odstartovala... 

Magická barva. Dokonalé tvary. Vybroušené detaily. Vysoká kvalita. Přitažlivá krása. Atributy černého diamantu. Inspirace k vytvoření Black Diamond Collection, první autorské kolekce poppetek a doplňků zakladatelky značky Patrick Poppet. Zjistěte více o Joy, Hope, Desiree, Patricii a Glory zde.   

SUMMER EDITION 22


Další barevná limitka! 

Summer Edition jste si oblíbili natolik, že jsme se rozhodli Vám přinést další limitovanou edici veselých poppetek Summer. Každá z nich je opět naprostý originál. Těla poppetek pocházejí z Mexika, v Česku jsme je pak vyšperkovali klopou z lícové usně. Vše je samozřejmě ruční práce. Vybírat můžete hned z osmnácti barevných variant. Nejnovější Summer Edition 2022 najdete zde

SUMMER EDITION


Originální limitovaná kolekce.

Prožijte (nejen) léto s barevnými poppetkami ze Summer Edition. Každá je naprostý originál, od něhož vznikl pouze jeden kus. Tělo poppetky speciálně pro značku Patrick Poppet zhotovily řemeslnice v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou - vyplétáním recyklovaných plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Vybírat můžete hned z patnácti barevných variant. Buďte jedinečná se Summer! Více najdete zde.

TRIČKA Z ORGANICKÉ BAVLNY


Kolekce triček s tématikou módy a Champagne.

Bílé tričko tvoří základ šatníku každé ženy. Když je navíc z organické bavlny té nejvyšší kvality a je opatřeno vkusným potiskem, který vystihuje to, co máte ráda, je Vaší osobní výpovědí. A přesně tak vznikaly motivy této mini kolekce organických triček, jež je pokračováním úspěšné spolupráce s první českou Madame Cognac & Champagne. Kolekci triček objevíte zde

AUTORSKÉ OBRAZY


Trocha umění a zero waste...

Na jaře 2021 se ambasadorkou značky Patrick Poppet stala Tereza Franc, první česká Madame Cognac & Champagne. Při této příležitosti vznikly (a dále vznikají) originální autorské obrazy, do nichž Lucie umisťuje plaques de muselets, tedy plíšky od šampaňského. Pokud máte i Vy svoji sbírku a toužíte po unikátním díle, pak Lucii neváhejte kontaktovat. Na vytvoření některých dalších obrazů Lucie v rámci zero waste hodnot využívá odřezky usní z výroby poppetek. Více najdete zde.

Usně, které používáme pro tvorbu poppetek, pocházejí z hospodářských zvířat. Kůže nikdy nebyla primární surovinou, pro niž byla zvířata poražena. 

Certifikáty k usním

Obchodní podmínky