POP COLLECTION

Nová řada POP (POPular / POPpet). Kolekce poppetek se vyznačuje nadčasovým designem, vysoce kvalitními materiály a perfektním řemeslným zpracováním. Vybírat můžete z pěti barev, které lze snadno kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Zvolíte bordó, cognac, noir, champagne nebo nude barvu? Kolekci perfektně doplní stejnobarevné pásky ve dvou šířkách. Objevujte zde.

SUMMER EDITION 22

A je to tady! Summer Edition jste si oblíbili natolik, že jsme se rozhodli vám přinést další limitovanou edici veselých poppetek Summer. Každá z nich je opět naprostý originál. Těla poppetek pocházejí jak jinak, než z Mexika. V Česku jsme je pak vyšperkovali klopnou z lícové usně. Vše je ruční práce! Vybírat můžete hned z osmnácti barevných variant. Nejnovější Summer Edition 2022 najdete zde.

AUTORSKÉ OBRAZY

Na jaře 2021 se tváří značky Patrick Poppet stala Tereza Franc, 1. česká Madame Cognac & Champagne a spolumajitelka e-butiku Fine Labels. Při této příležitosti vznikly (a vznikají) originální autorské obrazy, do nichž Lucie umisťuje plaques de muselets, tedy plíšky od šampaňského, častý objekt sběratelské vášně milovníků tohoto ušlechtilého pití. Pokud máte svoji sbírku plíšků a toužíte po unikátním díle, pak nás neváhejte kontaktovat. Na vytvoření některých dalších obrazů jsou v rámci zero waste hodnot využity odřezky usní z výroby poppetek. Více najdete zde.

BLACK DIAMOND COLLECTION

Magická barva. Dokonalý tvar. Vybroušené detaily. Vysoká kvalita. Přitažlivá krása. Atributy černého diamantu. Inspirace k vytvoření Black Diamond Collection. První autorské kolekce poppetek a doplňků zakladatelky značky Patrick Poppet. Zjistěte více o Joy, Hope, Desiree, Patricii a Glory zde.  

ORGANICKÁ TRIČKA

Bílé tričko tvoří základ šatníku každé ženy. Když je navíc z organické bavlny té nejvyšší kvality a je opatřeno vkusným potiskem, který vystihuje to, co máte ráda, je vaší osobní výpovědí. A přesně tak vznikaly motivy této mini kolekce organických triček, jež je pokračováním úspěšné spolupráce s Terezou Franc, 1. českou Madame Cognac & Champagne. Na tvorbě grafiky se rovněž podílela Adéla Žižková, studentka prestižní umělecké školy Central Saint Martins v Londýně. Kolekci triček objevíte zde.

VOUCHERY

Rádi byste udělali radost někomu, na kom Vám záleží, ale nechcete rozhodovat za ni/něho? Pak není nic jednoduššího, než darovat náš voucher. Připravili jsme si pro Vás vouchery v hodnotě 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč. Lze je libovolně kombinovat. Obdarovaná/ý je pak snadno uplatní na našem e-shopu. Ihned si tak bude moci vybrat některou z poppetek z Black Diamond Collection, 3x3 Collection, Summer Edition 2022 nebo Summer Edition, autorských obrazů nebo triček z organické bavlny.

3x3 COLLECTION

Tři barvy, tři způsoby nošení. Cheryl ve vášnivé bordó, Harmony v zemité zelené a Electra v elektrizující modré barvě. Je jen na Vás, zda poppetku z nejnovější kolekce s názvem 3x3 Collection budete nosit přes rameno, v pase jako ledvinku, či si ji oblíbíte jako psaníčko a k němu ladící opasek. Více o kolekci se dozvíte zde

SUMMER EDITION

Prožijte (nejen) léto s barevnými poppetkami ze Summer Edition. Každá je naprostý originál, od něhož vznikl pouze jeden kus. Tělo poppetky speciálně pro značku Patrick Poppet zhotovily řemeslnice v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou - vyplétáním recyklovaných plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Vybírat můžete hned z patnácti barevných variant. Buďte jedinečná se Summer! Více najdete zde


REFERENCE

"Je božská! Určitě nám pomůže přivolat léto :-). Moc díky a držím palce, aby Vaše poppetky dobyly módní svět!"

Markéta H.

obchodní ředitelka, Plzeň

majitelka Summer. No 15

"Včera jsem dostala pod stromeček kabelku Joy. Tak strašně moc jsem si ji přála, že když jsem ji jako poslední dárek rozbalila, chtělo se mi plakat štěstím!"

Andrea O.

marketingová manažerka, Praha

majitelka Joy

"Luci, děkuji za poppetku, je skvělá a všem se moc líbí."

Míla P.

zdravotní sestra, Praha

majitelka Summer. No 3


Patrick Poppet

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME


Usně, které používáme pro tvorbu poppetek, pocházejí z hospodářských zvířat. Kůže nikdy nebyla primární surovinou, pro niž byla zvířata poražena. 

Certifikáty k usním

Obchodní podmínky