AUTORSKÉ OBRAZY

Představujeme novou spolupráci a nový projekt! Je nám ctí, že tváří značky Patrick Poppet se stala Tereza Franc, 1. česká Madame Cognac & Champagne a spolumajitelka butiku s prémiovým pitím Fine Labels. Při této příležitosti vznikly (a vznikají) rovněž originální autorské obrazy, do nichž jsou zakomponovány plaques de muselets, tedy plíšky od šampaňského, častý objekt sběratelské vášně milovníků tohoto ušlechtilého pití. Pokud máte svoji sbírku plíšků a toužíte po unikátním díle, pak nás neváhejte kontaktovat. Na vytvoření některých dalších obrazů jsou v rámci zero waste hodnot využity také odřezky usní z výroby poppetek. Více najdete zde.

3x3 COLLECTION

Tři barvy, tři způsoby nošení. Cheryl ve vášnivé bordó, Harmony v zemité zelené a Electra v elektrizující modré barvě. Je jen na Vás, zda poppetku z nejnovější kolekce s názvem 3x3 Collection budete nosit přes rameno, v pase jako ledvinku, či si ji oblíbíte jako psaníčko a k němu ladící opasek. Více o kolekci se dozvíte zde

BLACK DIAMOND COLLECTION

Magická barva. Dokonalý tvar. Vybroušené detaily. Vysoká kvalita. Přitažlivá krása. Atributy černého diamantu. Inspirace k vytvoření Black Diamond Collection. První autorské kolekce poppetek a doplňků zakladatelky značky Patrick Poppet. Zjistěte více o Joy, Hope, Desiree, Patricii a Glory zde.  

SUMMER EDITION

Prožijte (nejen) léto s barevnými poppetkami ze Summer Edition. Každá je naprostý originál, od něhož vznikl pouze jeden kus. Tělo poppetky speciálně pro značku Patrick Poppet zhotovily řemeslnice v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou vyplétání plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Vybírat můžete hned z patnácti barevných variant. Buďte jedinečná se Summer! Více najdete zde


REFERENCE

"Je božská! Určitě nám pomůže přivolat léto :-). Moc díky a držím palce, aby Vaše poppetky dobyly módní svět!"

Markéta H.

obchodní ředitelka, Plzeň

majitelka Summer. No 15

"Včera jsem dostala pod stromeček kabelku Joy. Tak strašně moc jsem si ji přála, že když jsem ji jako poslední dárek rozbalila, chtělo se mi plakat štěstím!"

Andrea O.

marketingová manažerka, Praha

majitelka Joy

"Luci, děkuji za poppetku, je skvělá a všem se moc líbí."

Míla P.

zdravotní sestra, Praha

majitelka Summer. No 3


Patrick Poppet

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME


Usně, které používáme pro tvorbu poppetek, pocházejí z hospodářských zvířat. Kůže nikdy nebyla primární surovinou, pro niž byla zvířata poražena. 

Certifikáty k usním

Obchodní podmínky