3x3 COLLECTION

Tři barvy, tři způsoby nošení. Cheryl ve vášnivé bordó, Harmony v zemité zelené a Electra v elektrizující modré barvě. Je jen na vás, zda poppetku z nejnovější kolekce 3x3 Collection budete nosit přes rameno, nebo popruh/opasek provléknete speciálním tunýlkem, čímž získáte ledvinku, či si ji oblíbíte jako psaníčko, když prostrčíte prsty koženým popruhem na zadní straně, a svůj oděv doladíte stejně barevným opaskem. Více o kolekci se dozvíte zde.


BLACK DIAMOND COLLECTION

Magická barva. Dokonalý tvar. Vybroušené detaily. Vysoká kvalita. Přitažlivá krása. Atributy černého diamantu. Inspirace k vytvoření Black Diamond Collection. První autorské kolekce poppetek a doplňků značky Patrick Poppet. Zjistěte více o Joy, Hope, Desiree, Patricii a Glory zde


SUMMER EDITION

Prožijte léto s novou, barevnou edicí poppetek Summer Edition. Každá z nich je naprostý originál, od něhož vznikl pouze jeden kus. Tělo poppetky speciálně pro značku Patrick Poppet zhotovily řemeslnice v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou vyplétání plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Vybírat můžete hned z patnácti barevných variant. Buďte jedinečná se Summer! Více najdete zde.


Patrick Poppet

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME


Usně, které používáme pro tvorbu poppetek, pocházejí z hospodářských zvířat. Kůže nikdy nebyla primární surovinou, pro niž byla zvířata poražena. 

Obchodní podmínky