VŠE MÁME SKLADEM!

Jak objednat

Vybrali jste si poppetku a chcete se stát její hrdou majitelkou nebo majitelem? To mě velmi těší! Jednoduše vyplňte Objednávkový formulář zde. Nebo mě prosím kontaktujte na info@patrickpoppet.cz nebo na +420 724 076 162. Já Vám obratem sdělím, zda je poppetka k dispozici, nebo jestli ji pro Vás budeme muset teprve vytvořit. Poppetky totiž nehromadíme na skladě a neplýtváme tak usněmi. K přírodnímu materiálu přistupujeme s láskou a péčí, jakou si zaslouží. Samotné zhotovení poppetky pak může trvat až šest týdnů. Je to dáno vysokým podílem ruční práce. Chceme Vám zkrátka nabízet poppetky té nejvyšší kvality. Věřím, že to oceníte.

Objednávat můžete:

Doprava

Vámi vybranou poppetku nebo doplňky pečlivě zabalíme a pošleme Vám je prostřednictvím kurýra nebo České pošty. Doručení v rámci České republiky a při nákupu nad 4000 Kč je zdarma, v případě objednávky nižší hodnoty činí dopravné a balné 100 Kč.

Platba

Akceptuji platbu bankovním převodem na účet číslo 51-2688340247/0100. Vaši objednávku odešleme ve chvíli, jakmile bude částka připsána na náš účet. Následně obdržíte fakturu na Vámi uvedený e-mail. 


Všeobecné obchodní podmínky jsou ke stažení zde.