Patrick Poppet

Značka prémiových poppetek (rozumějte kabelek) a doplňků Patrick Poppet vznikla na podzim roku 2017. V průběhu roku 2018 došlo k registraci ochranné známky. Sen se tak pomalu začal stávat skutečností. Následoval zdlouhavý proces vývoje prototypů a ladění těch nejmenších detailů. V druhé polovině roku 2019 pak byla uvedena na trh první autorská kolekce s názvem Black Diamond Collection.

Lucie Kalousová, která za značkou stojí, pracuje s těmi nejkvalitnějšími usněmi lokální produkce, využívá také prvotřídní usně a komponenty z Itálie, přičemž všechny usně pocházejí z hospodářských zvířat. Kůže tedy nikdy nebyla primární surovinou, pro niž byla zvířata poražena! Čisté geometrické tvary poppetek navíc zamezují plýtvání usněmi a vedou k redukci odpadu.  

Značka Patrick Poppet ve svém logu nese jméno hlavního města Prahy, protože je hrdá na svůj původ. Dalším poznávacím znamením je zlatá podšívka potištěná logy a stylové balení produktů. 


Designérka značky

Jmenuji se Lucie. Od studií sportovního managementu mě osud zavál k eventům a PR pro nejhodnotnější, obzvláště technologické, značky světa. Já jsem však byla stále silněji přitahována světem módy a umění, což vyústilo v projekt o české módě a jejích tvůrcích s názvem Czech Fashion Design. Plna inspirace a potřeby vnitřní svobody jsem pak začala sama tvořit. Od toho už byl jen krůček k založení autorské značky Patrick Poppet. Věřím, že "cesta je cíl". A na otázku "Kdo že je ten Patrick Poppet?" ráda a tak trochu tajemně odpovídám: "Má inspirace. Má láska. Díky němu tvořím. Díky němu žiju."