PATRICIA

Vyprodáno NA DOTAZ

Jméno Patricia znamená vznešená, nóbl nebo nádherná. Jeden neznámý autor řekl: "Nikdy neuvidíš nádherné věci, které stojí před tebou, když se budeš neustále dívat na ty zlé za tebou." Tak už se koukejte jen na Patricii.

Tělo Patricie je alfou a omegou celé poppetky. Speciálně pro značku Patrick Poppet ho zhotovily řemeslnice v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou vyplétání plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Provedení ve zlato-černé barvě dokonale zapadá do celé kolekce.

Vnitřek poppetky tvoří jeden hlavní prostor. Jeho obsah chrání klopa z hladké usně, na které je vyražené logo značky ve zlaté barvě. Zapínání je originálně řešené ozdobným výsekem, kterým se provleče ucho poppetky. Na vnitřní straně klopy pod výsekem je useň zdvojená, díky čemuž klopa dobře doléhá k tělu. Tato poppetka nemá podšívku.

Patricia bude vytvořena v limitovaném množství 50 kusů. Nosí se v ruce, na rameni nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojme dokumenty formátu A4. Z každého prodaného kusu navíc posíláme sto korun zpět do Mexika nadaci En Vía.

Detaily a přesné rozměry najdete níže pod fotogalerií.

4 900,00 Kč
  • Materiál: 100% hovězí useň (klopa), plastové pásky (tělo)
  • Rozměry: 40 x 30 x 13 cm (š x v x h)
  • Délka ucha: 49 cm
  • Balení: luxusní dárková taška