PATRICIA

Jméno Patricia znamená vznešená, nóbl nebo nádherná. Jeden neznámý autor řekl: "Nikdy neuvidíš nádherné věci, které stojí před tebou, když se budeš neustále dívat na ty zlé za tebou." Tak už se koukejte jen na Patricii.

Tělo Patricie je alfou a omegou celé poppetky. Speciálně pro značku Patrick Poppet ho zhotovili řemeslníci v Mexiku. Vzniklo tradiční ruční metodou vyplétání plastových pásků do na míru navržené dřevěné šablony. Provedení ve zlato-černé barvě dokonale zapadá do celé kolekce.

Vnitřek poppetky tvoří jeden hlavní prostor. Jeho obsah chrání klopa z hladké usně, na které je vyražené logo značky ve zlaté barvě. Jelikož se jedná o základní kousek, poppetka nemá podšívku a zapínání je originálně řešené ozdobným výsekem, kterým se provleče ucho poppetky. Na vnitřní straně klopy pod výsekem je useň zdvojená, díky tomu klopa dobře doléhá k tělu poppetky.

Patricia vznikla v limitovaném množství 50 kusů. Nosí se v ruce, na rameni nebo elegantně na předloktí. S přehledem pojme dokumenty formátu A4. Z každého prodaného kusu navíc putuje sto korun zpět do Mexika

Detaily a přesné rozměry najdete níže pod fotogalerií.

  • Materiál: plastové pásky (tělo), 100% hovězí useň (klopa)
  • Rozměry: 40 x 30 x 13 cm (š x v x h)
  • Délka ucha: 49 cm
  • Balení: luxusní dárková taška 

4 900 Kč