top of page

Mionetto Art Session

Spolupráce s Mionetto Prosecco a vytvoření exkluzivní kolekce kabelek a obrazů, červen 2022

Zadáním bylo vytvořit kolekci pěti kabelek, inspirovanou jednotlivými láhvemi z portfolia společnosti - jedna láhev, jeden design, jedna kabelka - a také dvou obrazů s kapslemi od Mionetto Prosecco. Následovalo představení výsledků spolupráce během společenské události nazvané Mionetto Art Session. Obrazy dnes zdobí centrálu společnosti Bohemia Sekt ve Starém Plzenci, která je exkluzivním dodavatelem Mionetto Prosecco pro český trh.

Grand Jour de Champagne

Výstava obrazů na Grand Jour de Champagne v Kaiserštejnském paláci v Praze, listopad 2022

Pro největší a nejznámější český festival šampaňského - Grand Jour de Champagne - vzniklo šest unikátních obrazů s kapslemi od těchto ušlechtilých bublinek. Každý obraz reprezentoval daný Champagne dům. Jeden obraz následně putoval přímo do Francie jako dar zástupci věhlasného domu Mailly. Děkuji tímto za podporu společnosti House Champagne Group :-).

Vy, naše spokojené klientky

A tohle jste vy, naše spokojené klientky se svými poppetkami, pásky a tričky. Není větší odměny, než vidět, že produkty Patrick Poppet hrdě nosíte. Jste pro nás inspirací a motivací. Děkujeme!

Řekli jste...

dsc_4418 websize_low.jpg

Milá Lucie, dnes jsem si vyzvedla poslední z poppetek a nevím, jak jste to udělala, ale dorazila přesně v den mých narozenin :-). Musím říct, že z téhle mám snad největší radost a moc děkuji za osobní přístup! Poppetky jsou skutečně překrásné, kůže je luxusní.

Marcela K.

Praha

majitelka POPpetky a Enigmy champagne a JOY 2.0 noir

bottom of page